Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:


Další novinka Předchozí novinka

LIQUID HAIR

 SPECIÁLNÍ SALONNÍ SERVIS: MOLEKULÁRNÍ VLASOVÁ VÝPLŇ LIQUID HAIR

 

Hluboký pečující efekt esenciálních aminokyselin je nyní připraven pro náročné klienty kadeřnických salonů, pracujících se značkou SP od Wella Professionals. Staví na kombinaci pečující řady Repair pro hloubkovou regeneraci a nových ‘tekutých vlasů’ Liquid Hair.

 

Tato služba okamžitě rekonstruuje vlasová vlákna a posiluje je až na 5 umytí. SP Liquid Hair s esenciálními aminokyselinami poskytuje dlouhotrvající hloubkový efekt regenerace a posílení pro křehké a citlivé vlasy. Zevnitř až na povrch. Právě to dodává vlasům mnohem lepší pocit na pohled i na dotek a zvýšenou odolnost bez zatížení.

 

Nové ‘tekuté vlasy’ od SP obsahují termoaktivní Molecular Hair Refilling Technology, založenou na esenciálních aminokyselinách – Alaninu a Histidinu, které cíleně pronikají do vlasu tam, kde je poškozený. Uvnitř přípravek vyplní mezery ve vlasovém vláknu.

 

Pro koho je tento přípravek určený?

Byl vyvinut speciálně pro zcitlivělé a křehké vlasy. Má totiž vynikající schopnost rekonstrukce vlasového vlákna pomocí vybraných aminokyselin – stavebních kamenů vlasového keratinu. Tento posilující efekt vydrží až 5 umytí. Dodává tak vlasům více odolnosti a svěží vitality. Díky své lehké receptuře je obzvlášť vhodný pro jemné poškozené vlasy.

 

Cena služby v salonu Oskar: 300KčPŘEDSTAVENÍ NAŠEHO TÝMU

JAKUB SAK

Hairstylist

TOMÁŠ KUBÍČEK

Hairstylist

Jan Smija

Hairstylist

MICHAELA SÝKOROVÁ

Hairstylist

NAŠI PARTNEŘI

bydara bydara bydara Lazurit