Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Vítejte na stránkách kadeřnického studia OSKAR.

Otevírací doba: Po-Pá 09:00 - 21:00 Sobota 10:00-17:00 Neděle - zavřeno

Jazyk:

Prodlužování vlasů

prodlužování vlasů

Dlouhé vlasy slaví velký návrat. Každá z vás, ale nemá trpělivost čekat dva tři roky, než vlasy do požadované délky dorostou. A ne každé vlasy takovou schopnost mají!

Některé dosáhnou sotva na ramena a už se lámou, třepí, padají a prostě nerostou. V šedesátých a sedmdesátých letech si naše maminky dávaly do vlasů příčesy, dneska si vlasy můžete nechat prodloužit, zahustit a rázem se stanete majitelkou bohaté hřívy a hustých kvalitních vlasů. Jen je třeba vědět jak.

Prodlužování a zhušťování vlasů, které na vás čeká v příjemném prostředí salonu Oskar vám nabídne nejkvalitnější metodu „Exclusive“ s použitím Keratinových spojů, které jsou šetrné pro vaše vlasy.

Její hlavní předností je tzv. rozdélkování, kdy se vlasy srovnají podle délky a pramínky se připravují pouze ze stejně dlouhých vlasů. Kadeřnice má však možnost pramínky rozmísťovat přesně podle potřeby vzhledu účesu.

Aby jste měla perfektní přirozený vzhled vašich vlasů, používáme výhradně středoevropské panenské vlasy, které jsou jemné, pevné, lesklé a bez roztřepených konečků. Vlasy procházejí podrobným výběrem vysoké kvality a efekt prodloužení je dokonalý. Běžně se pramínků na hlavu přidává od pětasedmdesáti do dvou set a jejich délka se pohybuje mezi dvaceti a šedesáti centimetry.

Naši specialisti na Hair Extensions (prodlužování) s vámi prokonzultují zdarma vaše dotazy, aby vás seznámili s možnostmi prodlužování nové generace. Jedině tak budou vlasy podle vašich představ.

Mezi osobnosti, které využívají našich služeb prodlužování vlasů patří i Gábina Partyšová, Zuzana Belohorcová a Dara Rolins.


Objednávky a konzultace na tel: 222 310 869

PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO TÝMU

JAKUB SAK

Hairstylist

TOMÁŠ KUBÍČEK

Hairstylist

Jan Smija

Hairstylist

MICHAELA SÝKOROVÁ

Hairstylist

NAŠI PARTNEŘI

bydara bydara bydara Lazurit